Споредете до 4 продукти:

Globestar Ultimate XT STD 5.00 D8

5.00 D8
Globestar

Globestar

Globestar Ultimate XT STD5.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4792290031159

Највисока цена:  120,4 €

Цена по парче

120,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот