Споредете до 4 продукти:

Globestar GRI Green XLR 70 600/70 R30 152D

600/70 R30 152D
Globestar

Globestar

Globestar GRI Green XLR 70600/70 R30 152D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Globestar
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
D
EAN:
4792290031920

Највисока цена:  1.761 €

Цена по парче

1.761 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот