Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread Clip 23x9.00 D10

23x9.00 D10
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread Clip23x9.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
23x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
4792290003293

Највисока цена:  534,2 €

Цена по парче

534,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот