Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread Clip 200/50 D10

200/50 D10
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread Clip200/50 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
200
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
4792290002364

Највисока цена:  221,7 €

Цена по парче

221,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот