Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread Clip 16x6.00 D8

16x6.00 D8
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread Clip16x6.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
16x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4792290001565

Највисока цена:  143,3 €

Цена по парче

143,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот