Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Wide-Tread Clip 15x4.50 D8

15x4.50 D8
Globestar

Globestar

Globestar Globe Wide-Tread Clip15x4.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
15x4.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4792290001121

Највисока цена:  97,8 €

Цена по парче

97,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот