Споредете до 4 продукти:

Globestar Globe Clip 8.15 D15

8.15 D15
Globestar

Globestar

Globestar Globe Clip8.15 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
8.15
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
4792290006201

Највисока цена:  678,4 €

Цена по парче

678,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот