Споредете до 4 продукти:

Gislaved Urban*Speed 185/60 R15 88H

Gislaved

Gislaved Urban*Speed185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064002431
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  97,8 €

Цена по парче

97,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот