Споредете до 4 продукти:

Gislaved Urban*Speed 175/70 R13 82T

Gislaved

Gislaved Urban*Speed175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064555333
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  96,3 €

Цена по парче

96,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот