Споредете до 4 продукти:

Gislaved Urban*Speed 175/65 R14 82T

Gislaved

Gislaved Urban*Speed175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064547963
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  81,1 €

Цена по парче

81,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот