Споредете до 4 продукти:

Gislaved Urban*Speed 165/60 R14 75H

Gislaved

Gislaved Urban*Speed165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064555562
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  90,4 €

Цена по парче

90,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот