Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 205/60 R15 91V

Gislaved

Gislaved Ultra*Speed205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064555531
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  110,8 €

Цена по парче

110,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот