Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 255/65 R16 109H

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2255/65 R16 109H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064001106
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  96,9 €

Цена по парче

96,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,5 €

Назад кон врвот