Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 255/30 R19 91Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2255/30 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064001328
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  195,9 €

Цена по парче

195,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот