Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 245/45 R17 99Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2245/45 R17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064001359
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  147,9 €

Цена по парче

147,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот