Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 245/35 R20 95Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2245/35 R20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064001342
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  159,3 €

Цена по парче

159,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,4 €

Назад кон врвот