Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 235/65 R17 108V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064001199
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот