Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 235/60 R17 102V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2235/60 R17 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064001182
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  170,1 €

Цена по парче

170,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот