Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 235/55 R17 103Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2235/55 R17 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064001175
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  159 €

Цена по парче

159 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот