Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 235/50 R19 99V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2235/50 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064001410
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  173,4 €

Цена по парче

173,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €