Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 235/40 R19 96Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064001298
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  157,3 €

Цена по парче

157,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,59 €

Назад кон врвот