Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 225/65 R17 102H

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2225/65 R17 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064001083
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  165,9 €

Цена по парче

165,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот