Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R18 95Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064000598
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  133,1 €

Цена по парче

133,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот