Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 215/60 R17 96V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2215/60 R17 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064000390
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  155,3 €

Цена по парче

155,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот