Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 97Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2215/55 R16 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064000413
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  146,1 €

Цена по парче

146,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот