Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 215/40 R17 87Y

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024064000062
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  114,5 €

Цена по парче

114,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот