Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 205/55 R16 91V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064000338
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  95,4 €

Цена по парче

95,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот