Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 205/45 R16 83W

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2205/45 R16 83W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024064001472
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  137,1 €

Цена по парче

137,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот