Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 205/40 R17 84W

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024064001144
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  101,7 €

Цена по парче

101,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот