Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 195/60 R15 88H

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024064000352
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  116,7 €

Цена по парче

116,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,17 €

Назад кон врвот