Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 195/50 R15 82V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064000543
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  91,9 €

Цена по парче

91,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот