Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 195/45 R16 84V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064000192
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  90,7 €

Цена по парче

90,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,2 €

Назад кон врвот