Споредете до 4 продукти:

Gislaved Ultra*Speed 2 185/55 R15 82V

Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved Ultra*Speed 2
Gislaved

Gislaved Ultra*Speed 2185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Gislaved
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064000437
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  107,4 €

Цена по парче

107,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот