Споредете до 4 продукти:

Gislaved Soft*Frost 200 245/45 R19 102T

Gislaved

Gislaved Soft*Frost 200245/45 R19 102T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064740722
ЕУ Етикета:
D
E
72 dB

Највисока цена:  269,1 €

Цена по парче

269,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,3 €

Назад кон врвот