Споредете до 4 продукти:

Gislaved Soft*Frost 200 235/65 R17 108T

Gislaved

Gislaved Soft*Frost 200235/65 R17 108T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064740791
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  247,9 €

Цена по парче

247,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,62 €