Споредете до 4 продукти:

Gislaved Soft*Frost 200 215/55 R17 98T

Gislaved

Gislaved Soft*Frost 200215/55 R17 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064740654
ЕУ Етикета:
D
E
72 dB

Највисока цена:  214,3 €

Цена по парче

214,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,47 €

Назад кон врвот