Споредете до 4 продукти:

Gislaved Soft*Frost 200 175/65 R14 82T

Gislaved

Gislaved Soft*Frost 200175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064740524
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  114 €

Цена по парче

114 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  21,3 €

Назад кон врвот