Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 235/60 R17 106T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200235/60 R17 106T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064739078
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  207,5 €

Цена по парче

207,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,18 €

Назад кон врвот