Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 235/55 R19 105T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200235/55 R19 105T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064739313
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
E
72 dB

Највисока цена:  290,9 €

Цена по парче

290,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,18 €

Назад кон врвот