Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 235/45 R18 98T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200235/45 R18 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064738668
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  273,3 €

Цена по парче

273,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,47 €

Назад кон врвот