Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 235/40 R18 95T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200235/40 R18 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064738743
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  287,7 €

Цена по парче

287,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,62 €

Назад кон врвот