Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 225/60 R18 104T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200225/60 R18 104T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064739108
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  269,4 €

Цена по парче

269,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,47 €

Назад кон врвот