Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 225/60 R17 103T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200225/60 R17 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064739054
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  149,6 €

Цена по парче

149,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот