Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 225/45 R17 94T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200225/45 R17 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064738576
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
72 dB

Највисока цена:  218,8 €

Цена по парче

218,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот