Споредете до 4 продукти:

Gislaved Nord*Frost 200 205/55 R16 94T

Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved Nord*Frost 200
Gislaved

Gislaved Nord*Frost 200205/55 R16 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024064738385
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  181,3 €

Цена по парче

181,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,47 €

Назад кон врвот