Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost Van 215/75 R16 113/111R

Gislaved

Gislaved Euro*Frost Van215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024064668750
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  169,8 €

Цена по парче

169,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот