Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost Van 195/70 R15 104/102R

Gislaved

Gislaved Euro*Frost Van195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024064668859
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  109,1 €

Цена по парче

109,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,96 €

Назад кон врвот