Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 255/55 R18 109V

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6255/55 R18 109V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064800761
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  164,9 €

Цена по парче

164,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот