Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 255/50 R19 107V

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6255/50 R19 107V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064800815
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  182,6 €

Цена по парче

182,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот