Споредете до 4 продукти:

Gislaved Euro*Frost 6 235/60 R18 107V

Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved Euro*Frost 6
Gislaved

Gislaved Euro*Frost 6235/60 R18 107V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gislaved
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024064800648
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  193,7 €

Цена по парче

193,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,92 €

Назад кон врвот